درباره ما

درباره ما

به آدلیم طب خوش آمدید شرکت آدلیم طب با سیستم پخش عمده فعالیت خود را با هدف ارتقاء سطح همکاری با همکاران محترم فعال در حوزه تجهیزات پزشکی و همچنین داروخانه ها، مراکز درمانی و بیمارستانی در سال 1394 آغاز نمود.

پیشرفت روزافزون تکنولوژی و اطلاعات باعث تغییرات بسیاری در عرصه حیات بشر شده است و این پیشرفت شتابنده تمامی جوانب زندگی انسانی را تحت الشعاع خود قرار داده است. بالتبع خرید آنلاین هم یک امر جدائی ناپذیر از زندگی انسان بوده و همواره به عنوان یک نیاز زندگی در کنار اوست.

از این رو ما بر خود واجب دانستیم تمامی نیازهای مشتریان عزیز خود را در این عرصه “در کمترین زمان” ممکن و “بالاترین کیفیت” در زمینه تجهیزات و ملزومات پزشکی برآورده کنیم.

شرکت آدلیم طب با سیستم پخش عمده فعالیت خود را با هدف ارتقاء سطح همکاری با همکاران محترم فعال در حوزه تجهیزات پزشکی  و همچنین داروخانه ها، مراکز درمانی و بیمارستانی در سال 1394 آغاز نمود.

اما با توجه به شروع بیماری کویید 19 و شرایط حاکم بر کشور و البته جهان از سال 1398 خود را ملزم دانستیم در جهت کمک رسانی به هموطنان عزیزمان شرایط فروش خرده را در کنار فعالیت پیشین خود داشته باشیم. از این رو با راه اندازی پیج اینستاگرام و وب سایت، فروش خود را به صورت اینترنتی آغاز کردیم.

امید است اقدام دلسوزانه گروه ما باعث ایجاد آرامش خیال تمامی مشتریان عزیز باشد.

با آرزوی سلامتی و امنیت برای شما

چرا ما را انتخاب کردید دلایلی که می تواند باعث تفاوت ما با دیگران باشد. و البته دلیل انتخاب ما توسط شما

ارائه محصولات اورجینال و اصل

تا به حال پیش نیامده است مشتریان عزیز از ما محصولی را تهیه نمایند و در اورجینال و اصلی بودن کالا کوچکترین شکی به خود راه دهند. افتخار ما این است که تمامی محصولات بصورت اصلی بدست مشتری می رسد و مشتری از ما به خوبی یاد می کند.

ارسال محصولات در موعد مقرر

در خرید آنلاین، رساندن محصول بدست مشتریان در موعد مقرر یکی از دغدغه های مشتریان می باشد. ما با افتخار به شما خریدار گرامی اعلام می کنیم در سریع ترین زمان ممکن محصولات را بدستتان می رسانیم.

مشاوره تلفنی قبل از خرید

اکثر افراد در حین خرید به مشاوره تلفنی نیاز دارند. همکاران ما در قسمت فروش با توجه به تجربیات خود بهترین مشاوره را به مشتریان گرامی ارائه می دهند. این مشاوره ها گاهی سبب تغییر نظر مشتری در خرید محصول می شود که بعدها سبب ابراز رضایت و تشکر آنها شده است.

مشتریان راضی آدلیم طب

بالا